Vinkylare
Valmis
2019-12-11
713104
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
VINKYLARE, 2 st, 1900-talets andra hälft, förgylld och försilvrad metall med insatser i plast, höjd 18 resp. 18,5 cm
Smärre repor