Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VINKYLARE, 2 st, 1900-talets andra hälft, förgylld och försilvrad metall med insatser i plast, höjd 18 resp. 18,5 cm
Smärre repor
713104
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här