Pontus Carle oljemålning
Valmis
2019-12-11
713109
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad och daterad Pontus Carle -82, olja på duk med bemålade applikationer, ca 33x42 cm