Pontus Carle oljemålning

Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning
Pontus Carle oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

PONTUS CARLE (född 1955): Komposition, signerad och daterad Pontus Carle -82, olja på duk med bemålade applikationer, ca 33x42 cm

713109

2019-12-11