Dalahäst med vagn
Valmis
2019-12-11
713116
| Korkein tarjous | 900 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
DALAHÄST med vagn, 1920-tal, bemålat trä samt läderrem, hästens höjd ca 35 cm
Slitage, färgbortfall