Oljemålning
Closed
2019-12-13
713122
| Sold for | 1 700 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OLOF OLLE ÅGREN(1874-1962): Landskap i månsken, otydligt signerad, olja på duk på pannå, ca 30x45,5 cm
Krackeleringar