Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OLOF OLLE ÅGREN(1874-1962): Landskap i månsken, otydligt signerad, olja på duk på pannå, ca 30x45,5 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar
713122
2019-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner