Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄRMEFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), vapenporslin, längd 28 cm.
Bruksslitage, nagg, mindre lagningar i form av iffyllda nagg på hänklar.
713123
2019-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här