Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PARTI PORSLIN, 4 delar, Kina, 1700/1800-tal, 2 koppar samt 2 snusflaskor, polykrom dekor av emaljfärger, höjd 6- 10,5 cm.

Bruksslitage, nagg.

713125

2019-12-21