Klubbat för:
10 500 SEK
2 000 SEK
APOTEKSSKÅP, Kina, 1900-tal, 46 lådor, ett par skåpsdörrar samt två lönnfack, längd 74 cm, bredd 23 cm, höjd 96 cm.
Bruksslitage.
713130
2019-12-21