Apoteksskåp

Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp
Apoteksskåp

Klubbat för:

10 500 SEK

2 000 SEK

APOTEKSSKÅP, Kina, 1900-tal, 46 lådor, ett par skåpsdörrar samt två lönnfack, längd 74 cm, bredd 23 cm, höjd 96 cm.

Bruksslitage.

713130

2019-12-21