Keruber träskurna

Keruber träskurna
Keruber träskurna
Keruber träskurna
Keruber träskurna
Keruber träskurna
Keruber träskurna

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KERUBER, 3 st, 1700/1800-tal, träskurna, bemålade, delvis förgyllda, höjd ca 15 cm

Slitage, en med lagning

713131

2019-12-13