Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GRÄDDKANNA, silver, graverad dekor, invändigt förgylld, stämplad Henry Holland London 1873, höjd 11 cm, vikt 206 g
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
713135
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här