Gräddkanna silver

Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver
Gräddkanna silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRÄDDKANNA, silver, graverad dekor, invändigt förgylld, stämplad Henry Holland London 1873, höjd 11 cm, vikt 206 g

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

713135

2019-12-13