Popkonst

Popkonst
Popkonst
Popkonst
Popkonst
Popkonst
Popkonst
Popkonst
Popkonst
Popkonst
Popkonst

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LITOGRAFIER, 2 st, pop-konst, signerade och daterade -71, numrerade 9/50 resp. 29/60, bildstrl 57x41 cm

Varav en smärre gulnad i nederkant

713137

2019-12-11