Gräddkanna rysk empire silver

Gräddkanna rysk empire silver
Gräddkanna rysk empire silver
Gräddkanna rysk empire silver
Gräddkanna rysk empire silver
Gräddkanna rysk empire silver
Gräddkanna rysk empire silver
Gräddkanna rysk empire silver
Gräddkanna rysk empire silver
Gräddkanna rysk empire silver
Gräddkanna rysk empire silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRÄDDKANNA, rysk empire, uppsvängd hänkel, invändigt förgylld, stämplad S:t. Petersburg 1824, höjd 14 cm, vikt 318 g

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

713138

2019-12-13