Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOHAN THOMAS LUNDBYE (1818-1848): Barn vid vagga, (Helena Nyblom), monogramsignerad och daterad -47, blyerts, bildmått ca 15x13 cm
Reva i marginalen utanför bild, fläckar
713140
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här