Romeo rega serveringsvagn

Romeo rega serveringsvagn
Romeo rega serveringsvagn
Romeo rega serveringsvagn
Romeo rega serveringsvagn
Romeo rega serveringsvagn
Romeo rega serveringsvagn
Romeo rega serveringsvagn
Romeo rega serveringsvagn
Romeo rega serveringsvagn
Romeo rega serveringsvagn

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROMEO REGA, serveringsvagn, Italien, 1970/80-tal -tal, stomme i kromad och folierad metall, hyllor i glas, höjd ca 110 samt 117x40 cm

Bruksslitage

713149

2019-12-13