Jörgen Roed blyerts

Jörgen Roed blyerts
Jörgen Roed blyerts
Jörgen Roed blyerts
Jörgen Roed blyerts
Jörgen Roed blyerts
Jörgen Roed blyerts

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JÖRGEN ROED (1808-1888): Flickporträtt (Helena Nyblom, som barn), monogramsignerad och daterad 1849, blyerts, ca 20x20 cm

Fläckar

713171

2019-12-13