Sextant 1800-tal
Closed
2019-12-14
713176
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
SEXTANT, 1800-talb, John Carter Chronometer Maker London, mässing samt svartlackad metall, i originalschatull, längd ca 24 cm
Slitage