Klubbat för:
220 EUR
Utropspris
300 EUR
ROLAND MELLIN, armring, 18 k guld, Helsingfors 1865, bredd 7 mm, inre omkrets 15,5 cm, vikt ca 8 g
Bucklor, åldersrelaterat slitage.
713180
2019-12-11
Gör en kostnadsfri värdering här