Roland Mellin armband

Roland Mellin armband
Roland Mellin armband
Roland Mellin armband
Roland Mellin armband
Roland Mellin armband
Roland Mellin armband
Roland Mellin armband
Roland Mellin armband
Roland Mellin armband
Roland Mellin armband

Klubbat för:

220 EUR

Utropspris

300 EUR

ROLAND MELLIN, armring, 18 k guld, Helsingfors 1865, bredd 7 mm, inre omkrets 15,5 cm, vikt ca 8 g

Bucklor, åldersrelaterat slitage.

713180

2019-12-11