Knivar

 Knivar
 Knivar
 Knivar
 Knivar
 Knivar
 Knivar
 Knivar
 Knivar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIVAR, 5 st, 18/1900-tal, bestående av 1 Erik Frost, Mora, laminerat stål, samt 4 omärkta knivar, längd ca 5-31 cm

Slitage. Bruksslitage

713196

2019-12-11