Porträtt oljemålningar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MONOGRAMISTEN PS (1800-tal), Dam - och herrporträtt, monogramsignerade och daterade PS 1858 resp 1866, olja på duk, vardera ca 33x28 cm
En målning med krackeleringar, pastellagebit saknas
713210
2019-12-13