Porträtt oljemålningar

Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar
Porträtt oljemålningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MONOGRAMISTEN PS (1800-tal), Dam - och herrporträtt, monogramsignerade och daterade PS 1858 resp 1866, olja på duk, vardera ca 33x28 cm

En målning med krackeleringar, pastellagebit saknas

713210

2019-12-13