Samling kopparpannor 18/1900-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

KOPPARPANNOR, 7 st samt lock till gryta, 18/1900-tal, bla Skulturna, höjd ca 18-33 cm

bucklor samt bruksslitage

713219

2019-12-16