Fat och skålar

Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar
Fat och skålar

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FAT, SKÅLAR 3 st., silver, 1900-tal, diameter 12-30 cm, vikt ca 1080 g

Slitage, gravyrer

713225

2019-12-14