Laguiole fällkniv

Laguiole fällkniv
Laguiole fällkniv
Laguiole fällkniv
Laguiole fällkniv
Laguiole fällkniv
Laguiole fällkniv
Laguiole fällkniv
Laguiole fällkniv
Laguiole fällkniv
Laguiole fällkniv

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAGUIOLE, fällkniv, Frankrike, handtag i valnöt samt detaljer i mässing, svart läderetui med slip och mindre fällkniv, numrerad 728603BZ, längd utfälld ca 22, längd på etui ca 14 cm

Smärre slitage, ärgning på mindre fällkniv

713227

2019-12-12