Laguiole fällkniv
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LAGUIOLE, fällkniv, Frankrike, handtag i valnöt samt detaljer i mässing, svart läderetui med slip och mindre fällkniv, numrerad 728603BZ, längd utfälld ca 22, längd på etui ca 14 cm
Smärre slitage, ärgning på mindre fällkniv
713227
2019-12-12