Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 500 SEK
BÄGARE, SOCKERSKÅL, KAFFESKEDAR, MATSKEDAR, PUNSCHMUGGAR, m.m., silver, 1900-tal, vikt exkl askfat ca 1240 g
Slitage, gravyrer, bucklor
713229
2019-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här