Per-Åke Persson New York
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "05:30 New York Morning", fotografi, signerad Per-Åke Persson och daterad á tergo 2002, E.A No 2, ca 47x96 cm
Kuntoraportti
713230
Päivämäärä:
2019-12-12