Per-Åke Persson New York

Per-Åke Persson New York
Per-Åke Persson New York
Per-Åke Persson New York
Per-Åke Persson New York
Per-Åke Persson New York
Per-Åke Persson New York

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

PER-ÅKE PERSSON (född 1950): "05:30 New York Morning", fotografi, signerad Per-Åke Persson och daterad á tergo 2002, E.A No 2, ca 47x96 cm

Kuntoraportti

713230

Päivämäärä:

2019-12-12