Uno & Östen Kristiansson UFO 565 taklampa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, flygande tefat UFO modell 565, Luxus, 1960-tal, vitt opalglas och detaljer i trä, diameter 50 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

713239

2019-12-13