Carl-Harry Stålhane vas

Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas
Carl-Harry Stålhane vas

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand, andrasortering, harpälsglasyr i brunt, signerad R SWEDEN CHS SYA, höjd ca 35 cm

Smärre tillverkningsdefekter samt ytslitage med mindre repor

713250

2019-12-13