Carl-Harry Stålhane vas
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CARL HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstrand, andrasortering, harpälsglasyr i brunt, signerad R SWEDEN CHS SYA, höjd ca 35 cm
Smärre tillverkningsdefekter samt ytslitage med mindre repor
713250
2019-12-13