Byrå Hauptstil
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, Hauptstil, omkring mitten av 1900-talet, riopalisanderfanér samt med intarsia i olika träslag, beslag i mässing och skiva i marmor, 3 lådor, höjd ca 74, 87x42 cm
CITES intyg för riopalisander medföljer
Bruksslitage
713254
2019-12-13