Byrå Hauptstil

Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil
Byrå Hauptstil

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, Hauptstil, omkring mitten av 1900-talet, riopalisanderfanér samt med intarsia i olika träslag, beslag i mässing och skiva i marmor, 3 lådor, höjd ca 74, 87x42 cm

CITES intyg för riopalisander medföljer

Bruksslitage

713254

2019-12-13