Lasse Östman

Lasse Östman
Lasse Östman
Lasse Östman
Lasse Östman
Lasse Östman
Lasse Östman

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÖSTMAN, skål, stengods, signerad, diameter 33 cm, höjd 14 cm

Smärre bruksslitage

713255

2019-12-20