Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSSTAKE, smide, 1600/1700-tal, diameter 14 cm, höjd 26 cm
Åldersrelaterat slitage
713257
2019-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här