Ljusstake

Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake
Ljusstake

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKE, smide, 1600/1700-tal, diameter 14 cm, höjd 26 cm

Åldersrelaterat slitage

713257

2019-12-20