Zenith Captain

Zenith Captain
Zenith Captain
Zenith Captain
Zenith Captain
Zenith Captain
Zenith Captain

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ZENITH, Captain, chronometre, automatic, armbandsur, stål, automatisk, plexiglas, datum, originallänk i stål, kaliber 2542, boettnr 153D.169, 1970-tal, mått 38x37 (39) mm

Bruksslitage, urtavla med patina, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

713265

2019-12-20