Zenith Captain
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ZENITH, Captain, chronometre, automatic, armbandsur, stål, automatisk, plexiglas, datum, originallänk i stål, kaliber 2542, boettnr 153D.169, 1970-tal, mått 38x37 (39) mm
Bruksslitage, urtavla med patina, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen
713265
2019-12-20