Ingegerd Silow
Valmis
2019-12-15
713278
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW(1916-2005): "Björkhage" väggbonad, ull på linnevarp, monogramsignerad IS, etikettmärkt, mått ca 120x85 cm
SMärre slitage