Omega & Levrette

Omega & Levrette
Omega & Levrette
Omega & Levrette
Omega & Levrette
Omega & Levrette
Omega & Levrette

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OMEGA & LEVRETTE, 2 st fickur, silver, ankargång, innerboetter i silver, plexiglas, centrumsekund, Omega-fickur delivs förgylld, total vikt 150 g, diameter 52 respektive 49 mm

Omega med skadad urtavla och mindre bucklor på boett, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funktionen

713284

2019-12-20