Kanna patinerad brons

Kanna patinerad brons
Kanna patinerad brons
Kanna patinerad brons
Kanna patinerad brons
Kanna patinerad brons
Kanna patinerad brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNA, patinerad brons, sent 1800-tal / tidigt 1900-tal, dekor av figurscen, lejon och maskaron, höjd 23 cm

Slitage, smärre bristning i botten

713291

2019-12-20