Amelin

Amelin
Amelin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): blomsterstilleben, signerad samt daterad Amelin -54, 89/360, färglitografi, bildmått ca 78x60 cm

Ej examinerad ur ram

713304

2019-12-13