Lisa Rinnevuo färglitografi

Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972), "Don´t Mess With My Playground", signerad Lisa Rinnevuo, 22/270, färglitografi, bladmått ca 59x60,5 cm

713309

2019-12-11