Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SOFFBORD, glasbord, ca 1980-tal, sannolikt Italien, kromad underrede, rökfärgat glas, höjd ca 48, 130x80 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage, enstaka synlig repa
713325
2019-12-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner