Soffbord glasbord

Soffbord glasbord
Soffbord glasbord
Soffbord glasbord
Soffbord glasbord
Soffbord glasbord
Soffbord glasbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SOFFBORD, glasbord, ca 1980-tal, sannolikt Italien, kromad underrede, rökfärgat glas, höjd ca 48, 130x80 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage, enstaka synlig repa

713325

2019-12-13