Karl Lagerfeldt samt Prada

Karl Lagerfeldt samt Prada
Karl Lagerfeldt samt Prada
Karl Lagerfeldt samt Prada
Karl Lagerfeldt samt Prada
Karl Lagerfeldt samt Prada
Karl Lagerfeldt samt Prada
Karl Lagerfeldt samt Prada
Karl Lagerfeldt samt Prada
Karl Lagerfeldt samt Prada
Karl Lagerfeldt samt Prada
Karl Lagerfeldt samt Prada
Karl Lagerfeldt samt Prada

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL LAGERFELDT samt PRADA, 2 st, solglasögon, Karl Lagerfeldt samt PRADA fodral

Bruksslitage och repor

713327

2019-12-15