Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, "Identities acquired", signerade Ryan, numrerade 170/350, 170/350 (röd och blå) resp 347/350, färgserigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm, oramade
713330
2019-12-11