Skrin
Closed
2019-12-12
713343
| Sold for | 700 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
SKRIN, 1700-tal, fanerad flertalet träslag, daterad 1778, höjd 20, 32x28 cm
Lås saknas, locket med senare trädetalj