Olle Lindgren oljemålning
Vollendet
2019-12-13
713344
| Höchstes Gebot | 1 800 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
OLLE LINDGREN (född 1930): Landskapskomposition med folkdans, monogramsignerad samt daterad a tergo -80, olja på duk, ca 54x49,5 cm