Olle Lindgren oljemålning

Olle Lindgren oljemålning
Olle Lindgren oljemålning
Olle Lindgren oljemålning
Olle Lindgren oljemålning
Olle Lindgren oljemålning
Olle Lindgren oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLLE LINDGREN (född 1930): Landskapskomposition med folkdans, monogramsignerad samt daterad a tergo -80, olja på duk, ca 54x49,5 cm

713344

2019-12-13