Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLLE LINDGREN (född 1930): Landskapskomposition med folkdans, monogramsignerad samt daterad a tergo -80, olja på duk, ca 54x49,5 cm
713344
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här