Värmekarotter pläter England
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄRMEKAROTTER, 2 st., pläter, England, 1800-talets andra hälft, på tassar, höjd ca 18-20, längd 31-37 cm
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
Ej par, en graverad med crest, slitage, bleeding
713345
2019-12-13