Värmekarotter pläter England

Värmekarotter pläter England
Värmekarotter pläter England
Värmekarotter pläter England
Värmekarotter pläter England
Värmekarotter pläter England
Värmekarotter pläter England
Värmekarotter pläter England
Värmekarotter pläter England
Värmekarotter pläter England
Värmekarotter pläter England
Värmekarotter pläter England
Värmekarotter pläter England

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRMEKAROTTER, 2 st., pläter, England, 1800-talets andra hälft, på tassar, höjd ca 18-20, längd 31-37 cm

Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet

Ej par, en graverad med crest, slitage, bleeding

713345

2019-12-13