Taklampa
Closed
2019-12-18
713348
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
TAKLAMPA, grålackerad metall samt mässing, fem skärmar, sammanlagt tio ljuspunkter, troligen Einar Bäckström, Malmö, diameter ca 58 cm
Smärre slitage, repor och märken, ej funktionstestad