Klubbat för:
3 600 SEK
3 000 SEK
TAKLAMPA, grålackerad metall samt mässing, fem skärmar, sammanlagt tio ljuspunkter, troligen Einar Bäckström, Malmö, diameter ca 58 cm
Smärre slitage, repor och märken, ej funktionstestad
713348
2019-12-18