Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUBBELKAROTTER, 2 st., nysilver, England, 1900-talets början, en med insats, höjd ca 13-18, längd 24-27 cm
Ingår i temaauktionen: Silver och det dukade bordet
Slitage
713358
2019-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här