Hans Scherfig färglitografi

Hans Scherfig färglitografi
Hans Scherfig färglitografi
Hans Scherfig färglitografi
Hans Scherfig färglitografi

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HANS SCHERFIG (1904-1979), Noshörning, signerad, daterad 1968 och numererad 50/250, bildmått ca. 44x64 cm, oramad

Kantreva, bladet något gulnad samt smärre vattenskada

713362

2019-12-16